| samur1 a întrebat:

Am reinstalat windows, am yahoomess 10, daca vreau sa deschid web-cam din messenger lista nu merge., nici sa o trimit separat adica fara audio, in schimb in mod curios merge daca dau videocall, fireste tot la cineva care are mess 10(inainte de reinstalare mergea sa dau numai camera, sau o puteam deschide din mess direct si sa o ceara altcineva). Ma dispera am reinstalat si driver de pe net, desi am cd de instalare cu care a mers inainte. Am camera A4tech(pk333). Nu vrea sa se deschida din mess si pace, pe skype merge... ce ar putera fi? pls.

9 răspunsuri:
| m4them4tic a răspuns:

Baga mess 9! Am avut aceeasi "problema"

| unicka a răspuns:

Cand vrei sa faci sa dai webcam la cineva din lista, faci urmatorii pasii : deschizi id-ul respectiv, mergi la actions, more actions si ai doua optiuni acolo : view webcam si invite to view my webcam.

| User a răspuns:

Sfat: scoate mess 10 si baga 9 sau 8.

| dof21 a răspuns:

Merge si acum.
Messenger -> Actions-> More Actions-> Invite to view my webcam

| samur1 explică:

Am instalat si mes8 si 9 si nu se deschide camera deloc

| samur1 explică:

Am instalat si mes8 si 9 si nu se deschide camera deloc.

| samur1 explică:

Nici asa nu merge... asa faceam inainte!

| samur1 explică:

Asa faceam inainte, acum nu mai vrea... zice ca nu gaseste camera

| samur1 explică:

Parca este greu de citit ce am scris; nu merge si pace.merge numai video call.na mai vrea altfel...se poate sa fi descarcat un driver de web si sa nu mai mearga daca am instalat si cd-ul ei?