| Petrica1337 a întrebat:

stiti careva cum pot filma cu o camera web daca nu are driver de instalare? camera merge si audio si video doar pe skype, messenger si facebook dar nu stiu cum sa filmez asa cu ea. straight face ma puteti ajuta? dau funda.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Folosind acest soft:
http://www.softpedia.com/......ding.shtml
Driverii instaleaza și aplicațiile proprietare cu care să faci asta, dar nu este o regulă.
Succes

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Driver are, altfel nu ti-ar merge! Tie iti trebuie o aplicatie!

| Petrica1337 explică (pentru K0sti):

Nu are nici un fel de driver, nu intelegi?

| K0sti a răspuns (pentru Petrica1337):

Aia crezi tu! Eu inteleg, tu nu intelegi! Daca nu ar avea, nu ar merge nici pe skype, messenger sau facebook!

| Petrica1337 explică (pentru K0sti):

Stii tu mai bine ce am cumparat? eu am intrebat vanzatorul clar. CD cu driver pentru instalare, nu are? el mi-a zis ca nu ii trebuie, doar o conectez la PC si merge. :@

| K0sti a răspuns (pentru Petrica1337):

Exact! Un raspuns corect! Driverele sunt in Windows! Niciun periferic nu merge fara drivere, prin aceste drivere comunica cu platforma! Esti total aerian! Pune mana si mai citeste! Ai Google, foloseste-l!