| DestinulVs2012 a întrebat:

Am reinstalat windwosul.
Am windwos vista si nu am primit driverele de la el cum fac sa aflu ce drivere imi trebuie dar fara internet penrtru ca other devices imi arata cu! Network Controller si nu merge sa ii dau udate eia de la rds spun ca cica sa instalez placa de retea nu stiu cum pentru ca nu o am. Va rog help sau add la catalintero@yahoo.com.
PS : acu vorbesc despre pc lu fratemo

3 răspunsuri:
| mczacky a răspuns:

1 vista iti instaleaza singur driverele 2 vista e de **** iti update incontinuu 3 puneti un xp sau windows 7 la vista chinui calculatorul cat de bun ar fi el cu vista il chinui mai bine in spanzuri

| DestinulVs2012 explică (pentru mczacky):

Stiu dar...
De unde xp? Adica... na
nu e usor

| mczacky a răspuns:

Daca ai un stick downloadezi un xp si faci stick boot uite aici http://www.videotutorial.ro/? p=1145