| maradona10 a întrebat:

Am router Wi-Fi si am dat la cineva pentru 3 zile net, si acum cand am intrat sa imi pot schimba parola si numele imi apare alt nume (numele acelei personae ) cum fac sa o scot? imi apare undeva jos ip address si inca ceva scrie si sub asta scrie delete sau apply si cancel si un pic mai jos scrie sharing net

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Persoana aceea ti-a schibmat parola si numele. Suna la firma de internet si spune-le ce s-a intamplat. Te vor rezolva ei.

| Ineys a răspuns (pentru Ineys):

Sau incearca sa resetezi router-ul si ar trebui sa se reseteze si parola.