| eduardmarian a întrebat:

Am S.W.A.T 4 si mi se vede pe ecran bucati cu negru si am rezolutia la maxim. Cum fac sa nu mi se mai vada?

Răspuns Câştigător
| Al3xandru14 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti schimbi monitorul, ai probleme cu placa video mi s-a intamplat si mie ceva asemanator si am cautat driverul video pe saitul producatorului orce marca ai avea scrie support si ( marca ) si sigur iti da. bafta

1 răspuns:
| MariusMorse a răspuns:

Da rezolutia mai mica, si incearca si cu setarile grafice mai jos.