| AAALEXAAANDRUUU a întrebat:

Am sa ma repet cu o intrebare si anume. Este adevarat ca Google Chrome nu iti ofera confidentialitate trimitand mai departe datele pe care le are un utilizator adica pagini, parole etc?

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Ce nu ai inteles din raspunsurile pe care le-ai primit? Toate browser-ele ( Chrome, Explorer, Mozzilla, Opera ) dau informatiile mai departe. Dar asta nu te afecteaza cu nimic, nu iti ia nimeni parola a o foloseaca in scopuri care sa iti faca tie rau.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal ca un browser, Chrome sau care ar fi el sa iti ia datele de tine puse, atunci cand faci un cont pe un site.De exemplu acum google chrome ti-a luat datele puse de tine sa le transmita TPU.ro care iti afirma accesul la cont.