| anayyd_3146 a întrebat:

Cum redau cele mai vizitate pagini la google chrome?

5 răspunsuri:
| Andradaaaaa a răspuns:

Sau mergi acolo sus in stanga sai click pe + dupa care dai click pe most vizited! asta pentru a reda cele mai vizitate pagini...nici eu nu am stiut luna trecuta big grin funda?

| Sn00pY a răspuns:

Raspunsul tau e chiar in intrebare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anayyd si eu caut acelasi lucru happy si nu-mi raspunde nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anayyd sus langa bara in dreapta ai o steluta dai click pe ea cand esti pe un anumit site care vrei sa fie salvad su dau terminati| Npc (Nicu)

| cristiana1234 a răspuns:

Pai :
-apesi mai mult pe sageate cu care dai inapoi pagina si ii dai pe afisati intregul istoric
-sau dai pe bara albastra de sus de pe maus dreapta si ii dai pe redeschideti fila inchisa
FUNDA?