| DanJazz a întrebat:

Am si eu in Iphone 4 replica si are folia de la display stricata adica are aer intre ele.As vrea sa stiu daca se poate face ceva.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Cumpara niste foi de protectie noi!
.dar cred ca costa astea mai mult decat replica ta :))
http://www.mycase.ro/......al--2-buc/

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Aოтuu a răspuns:

Nu cred că se întâmplă ceva!

| auroraa a răspuns:

Cumpara alta, uite un cunoscut are magazinul sau online, e pret acceptabil, daca nu iti place, sunt si alte magazine, intreaba la magazine de accesorii pentru gsm, pa pa http://produse.shopmania.biz/? utm_source=shopmania_widgets&utm_medium=web&utm_content=caragiale.ucoz.com

| TheFreak9 a răspuns:

Nu inseamna ca e stricat...nu ai ce sa ii faci de cat sa o desprinzi si sa o pui usor inapoi in diagonal(de la capatul stang sus pana la drept jos) sau du-te la un magazin de telefoane...happy

| pinkelephant a răspuns:

Poti s-o inlocuiesti. Daca o dezlipesti, n-ai s-o mai poti pune la loc.

| al3xandru_4340 a răspuns:

Mai nu cred dar incearca...desfa-o si incearca sa stergi folia pe dinauntru, iar apoi pune-o dreapta-dar dreapta fara nici-o indoitura... Funda!?!
daca nu merge chiar imi pare rau dar nu se intampla nimic daca nu o mai ai!
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa-ti schimbi folia / du-te inapoi de la magazinul in care ti-ai cumparat telefonul si spune-le problema ~

| Andrei_4408 a răspuns:

Da nicio problema. E o chestie destul de costisitoare, dar se poate repara. Te duci la un centru GSM sau la Orange Vodafone cosmote etc. si intrebi daca til poate repara. Avand in vedere ca sti ce problema are, ai f multe sanse sa til repari.

| DanJazz explică:

Multumesc ca m-ati ajutat!

| Addadela a răspuns:

Ori o dai jos ori cumperi una de la Vodafone sau Orange costa max 10 lei

| rossye9 a răspuns:

Ce ai putea sa faci este sa pui alta foliewinking

| TeIubescMult_7209 a răspuns:

Cumpara alta folie!