| Anonimus_1246 a întrebat:

Am si eu niste filmate facute cu "televizorul" tableta unui prieten laughing doar ca sunt in mp4 HD... si nu reusesc sa le deschid cu nimic am incercat pe 3 computere pana acum... windows xp, vista, 7, cu VLC, Media player, KMplayer (sau cv gen) NIMIC! vreau si eu o solutie sa le pot deschide sau un convertor mp4 -mp3 cv plsss big grin

1 răspuns:
| florynyk92 a răspuns:

Phay in primul rand dc ai vrea sa transformi mp4 care e video in mp3 care e audio? dar ma rog, Eu am un galaxy s2 si filmez full HD si tot in format mp4 si filmuletzele merg si in winamp si in vlc si in bs player... probabil nu e bun filmuletu ala... poate tableta aia nu a filmat bine sau nu l-a salvat cum trebuie. ia-ti bs player ca ala isi downloadeaza singur codecurile in caz ca are nevoie. bafta!