| Neagu_Alexandru_1996 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am un televizor Lg LCD si il tin in sufragerie unde pe perioada de iarna este foarte frig si mi-a spus cineva ca daca sta la frig se poate strica. Daca puteti sa imi spuneti daca este adevarat si ce sa fac sa il mut in alta camera unde este mai cald.

2 răspunsuri:
| NeluFerchi a răspuns:

Eu am avut un crt si il tineam langa usa de la intrare de afara; in casa era cald si primea des cate un val' de aer rece si s-a defectat din cauza aia. dar daca sta numai la rece nu cred

| wasilika24 a răspuns:

Da muta-l intro camera unde este mai cald