| Andrea39 a întrebat:

Am si eu o întrebare. Atunci când si netul pornit si nu ai aplicatia mesenger deschisă, e posibil să apari on? Prietenul meu raspunde greu la mesaje iar el sustine că nu era on...

5 răspunsuri:
| Ewelyne a răspuns:

E bug. Şi mie mi-au atras atenţia câţiva prieteni că sunt online şi nu le răspund.

| Andrea39 explică (pentru Ewelyne):

Dar bug-ul asta sa se intample zilnic si cam toata ziua sa fi online, iar din cand în cand să fi offline?

| Ewelyne a răspuns (pentru Andrea39):

Se prea poate.

| Dunhill6599 a răspuns:

Da, uneori poate sa apara offline dar sa fie online
Eu vorbesc cu o fata si uneori sunt pe laptop si apare online, iar pe aplicatie pe telefon apare offline

| robertdima a răspuns:

In general aplicatiei messenger ii ia ceva sa proceseze din momentul in care tu ai iesit si asa cel putin 20 de min mai ramai on daca ai netul pornitwinking