| hinandjdjgyiffhj a întrebat:

Am si eu o întrebare, daca aveam o problema pe sistemul de operare (windows) si calculatorul meu nu mai dadea boot calumea si basically nu il puteam porni (totul legat de software nu componentele calculatorului) cumpararea unui nou hard disk si reinstalarea windows-ului ar rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| Mtoni a răspuns:

Da, dacă este doar problemă cu softul atunci reinstalezi Windows și merge chiar și fără să pui alt hard disk. Dar nu este sigur că așa se rezolvă problema la boot care poate avea și alte cauze hardware.

| hinandjdjgyiffhj explică (pentru Mtoni):

Ok, este doar de la soft efectiv mi-am stricat hard diskul. Ms

1 răspuns: