| btzdragos a întrebat:

AM si eu o intrebare daca ma poate ajuta cineva... Vreau sa postez un video de pe youtube pe pagina de facebook a unui prieten si nu stiu cum sa fac...

Răspuns Câştigător
| DreamHouseit a răspuns:

Foarte simplu... Intri pe youtube alegi melodia si iei siteul de Ex : www.youtube.com/Touch the sky...
Apoi intri pe facebookul prietenului tau si pui acolo la comentari adica ceva de genul ( spune-i ceva rpietenului tau ) si tu pui siteul melodiei...
Asta e tot Funda?

1 răspuns:
| Blaga_Daniela_1996 a răspuns:

Channe- un siglo si ti