| SowW1 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Deci am primit azi dupa un update app Get Windows10
Am rezervat pe email am primit mesaj toate cele bune...
Dar nu vedeam daca se descarca sau lucruri de acest gen.
Ei bine am facut ultimul update la W7 si ce frumos am inchis pc si am intrat dupa 2 ore.
Ei bine nu mai am app Get Windows 10 am incercat orice am cautat-o in PC am gasit-o am pornit-o nimic am cautat cam peste toatet forumurile.
Ce vreau eu?
Sa imi spuneti daca e ceva de durata adica aplicatia dispare si intr-o zi sper sa apara ceva de download...
Va rog eu daca aveti vreo solutie ceva un link un video pe YT si inca ceva...
Am un program descarcat MediaCreationToolX64 si ma intrebam ce face...
Am aflat ca poti face upgrade fortat la W10 dar acesta sterge orice fisier e ca si cum ai baga W10 fresh dar ma intreb daca imi cere CD-Key sau ceva ei bine eu am nevoie doar de cateva solutii...
Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu stiu.Insa vreau sa va spun sa nu va ingramaditi la win 10.Are destule bube inca.lasati vestul sa descarce sa transmita fedbackuri in limba engleza, sa mai stranga cei de la microsodit ici colo cate un surub slab.

| itextrat a răspuns:

Media Creation Tool te ajuta sa faci direct upgrade (fara sa pierzi nimic) sau sa faci un stick sau un DVD. Ai detalii aici: http://www.7tutoriale.ro/......-instalare

| SowW1 explică:

HELP! FUNDA