| Colorx19 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Dee ce facebook-ul merge doar pe Internet Explorer si pe Google Chrome nu merge?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru un raspuns bun, trebuie sa dai mai multe informatii. Incearca sa dezinstalezi din Control Panel si apoi la Add or remove programs uninstall a program. Click pe Google Chrome si apoi click pe remove. O sa iti ceara sa stergi si datele de navigare. TREBUIE SA BIFEZI ACEA CASUTA. Dupa ce l-ai dezinstalat, o sa te tot intrebe de ce l-ai sters, nu trebuie sa razpunzi neaparat, poti sa il inchizi. Acum deschide Internet Explorer si cauta Google Chrome si reinstaleaza-l

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Probabil e ceva la calculatorul tau... Incearca sa reinstalezi google chrome.Din ce observ, la toti le merge facebook pe google chrome.

| positivity a răspuns:

Mie îmi merge foarte bine şi pe Google Chrome.
Probabil pc-ul tău are vreo problemă!

| Claudia15Maria a răspuns:

Bada erge pe ambele funda?

| Dede87 a răspuns:

Mie imi merge foarte bine pe Google Chrome

| justme25 a răspuns:

Si mie imi merge mai bine decat cu explorer, deci e ceva de la tine..reinstaleaza google chrome si foloseste-l pentru tot, nu mai folosi explorer