| MonyMoniq a întrebat:

De ce nu merge facebook-ul pe google chrome? Ca pe Internet Exploar merge, dar pe google chrome nu merge.De ce?

8 răspunsuri:
| Millanteria a răspuns:

Mie îmi merge facebook-ul pe Google Chrome. Oricum, şi mie mi s-a mai întâmplat asta. Nu ştiu care este cauza, dar fii sigur(ă) că îşi va reveni destul de repede.

| crmr a răspuns:

Mie imi merge

| Piinkyy a răspuns:

Hmm.ciudat mie imi merge destul de bine pe chrome.dar cine stie incearca sa il dezinstalezi si sa ti-l instalezi din nou google chrome sau i-ati opera.

| MonyMoniq explică (pentru Piinkyy):

La-m dezinstalat si l-am instalat si nu merge.Deaia am pus intrebare pe TPU.cryingcrying

| Adryan22 a răspuns:

Poate ca e de la un virus. Asa mi s-a intamplat si mie.

| MonyMoniq explică (pentru Adryan22):

Si ce ai facut? Ti s-a stricat si a trebuit sa-l duci la reparat?

| MonyMoniq explică (pentru Adryan22):

Daca ti s-a intamplat.Ce ai facut?

| rocker1996 a răspuns:

Mie imi merge...nu stiu de ce tie nu-ti merge insa poate e o problema cu internetul...se va rezolva in scurt timpwinking