| colacolaCHIPS a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu valabilitatea bonusului de la Oferta "combina-te" la Vodafone, acel bonus de 50minute la fiecare are valabilitate(doar o saptamana/luna/an)? sau dureaza cat timp e grupul activat?
Mai exista si alte dezavantaje cand faci parte din acest grup?

Si... am mai cautat pe net, daca fac un grup de 4 persoane apar si alte oferte/promotii?

1 răspuns:
| Marya6329 a răspuns:

Bonusul este valabil 30 de zile de cand l-ai primit, au mai fost oferte si pentru un grup de patru poate ca mai sunt...dezavantaje chiar nu cred ca is, plus ca acum daca iti reincarci cartela cu minim 5 euro ai minute nelimitate in grup...