| Styles21 a întrebat:

am activat un bonus la Orange care cica e 7 zile disponibil, bun am inteles. Zice ca am nel minute nationale si net national pt o saptamana dar zice si ca valabilitatea bonusului nu o poate depasi pe cea a beneficiillor. Ce vrea sa insemne asta? Ma pot increde sa folosesc internetul?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Ai resurse de date si minute nationale nelimitate 7 zile de la activarea bonusului. Poti folosi internetul nelimitat in aceasta perioada activa a bonusului.

O zi buna,
Orange Helper