| comy45 a întrebat:

Am si eu o intrebare la metin2.Am vazut multi utilizatori pe metin ca au langa nume prietenos/crud etc. si as vrea sa stiu cum imi pun si eu.varog plz.

6 răspunsuri:
| assasinu a răspuns:

Pai nu poti tu sa iti pui acela este gradu til pot creste u poti afla gradul tau de la status langa imagine pe numele careacterului

| Denis97 a răspuns:

Pai ala e grad depinde la ce puncte ai la grad cand intri in metin intra la caracter apasa pe C si pune mousul la nume...cand ai 1000puncte esti prietenos la 4000 esti bun si tot asa la -1 sau -100 esti rautacios tot asa... FUNDA?:X

| Traidox a răspuns:

Nu ti-le poti pune pentru ca in metin2ro tu trebuie sa le realizezi:
Gradultonguerietenos care il zici tu il castigi prin a ucide creaturi si iti creste gradul!
-Si Crud e sa te pui pe liber si sa-i ataci pe jucatori si sa-i invingi si iti scade gradu foarte repede!
Avertisment la lv 70 parca daca vei fi crud si te invinge iti va cadea cate un item la fiecare infrangere!

| comy45 explică:

Asa am acceptat misiune si spune sa ma duc la razboinica alba sau ceva de genu pentru ca ia furat coasa de aur fierarului.ma poti ajuta sa trec misiunea. unde este razboinica asta. daca am gasit-o dupa aia ce trebuie sa fac
?

| comy45 explică:

Cum fac misiunea o noua mireasma ca i-am adus lilieci si dupa aia imi spune sa ma las condus de moneda care se roteste. unde e moneda asta

| Madalin_5735 a răspuns:

Ce lvl esti? La lvl 17fierarul de pe map2 iti da o misiune prin care trebuie sa ii aduci toporul de aur si iti da puncte de suflet asa devii prietenos sau depinde daca esti deja.Si mai sunt multe astfel de misiuni cu recompensa puncte de suflet+PE si yang.Fa ca mine nu rata nimic tot este important.