| SayaBlood a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de facebook si v-as fi foarte recunoscatoare daca m-ati ajuta. Problema mea este urmatoarea: Nu pot sa ma etichetez pe mine sau pe vreunul din prietenii mei in fotografii. De fiecare data cand tastez numele meu sau al lor imi apar doar mari personalitati/ celebritati/ locuri populare... dar numele noastre nu! Ce este de facut?!

Răspuns Câştigător
| guzanu92 a răspuns:

Atunci fa asa:
Du-te pe album (daca e pe profilul tau), sub numele albumului scrie "Editează albumul". apasa si ti se va deschide o fereastra mica. In stanga jos a ferestrei scrie "Editează fotografiile". Apasa acolo si te vei intoarce la faza de modificare a fotografiilor incarcate in acel album. Acum apasa pe fiecare fotografie cu acel "+" care-ti apare la mouse si ar trebui sa-ti apara toata lista ta de prieteni. Alege prietenul pe care vrei sa-l etichetezi.
Spune-mi daca ai reusit. Daca da, funda? tongue ^^

4 răspunsuri:
| guzanu92 a răspuns:

Fotografiile sunt intr-un album de pe profilul tau sau al altcuiva?

| SayaBlood explică (pentru guzanu92):

Chiar daca sunt intr-un album de pe profilul meu, sau al unui prieten, tot nu pot eticheta...

| SayaBlood explică (pentru guzanu92):

M-ai salvat, si chiar meriti funda aceea, ti-o dau din toata inima si iti sunt foarte recunoscatoare. Multumesc frumos!

| guzanu92 a răspuns (pentru SayaBlood):

Cu mare placere. ^^ Cum te numesti pe fb? ^^

| guzanu92 a răspuns (pentru SayaBlood):

Atunci fa asa:
Du-te pe album (daca e pe profilul tau), sub numele albumului scrie "Editează albumul". apasa si ti se va deschide o fereastra mica. In stanga jos a ferestrei scrie "Editează fotografiile". Apasa acolo si te vei intoarce la faza de modificare a fotografiilor incarcate in acel album. Acum apasa pe fiecare fotografie cu acel "+" care-ti apare la mouse si ar trebui sa-ti apara toata lista ta de prieteni. Alege prietenul pe care vrei sa-l etichetezi.
Spune-mi daca ai reusit. Daca da, funda? tongue ^^