| tudyrudarel a întrebat:

..vad anumite filmulete pe internet cum poti avea internet gratis pe android oriunde, dar eu am incercat si nu merge, care e smecheria? Sau e vrajeala? Cine ma lamureste si pe mine?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai telefon cu wi-fi, merge.

| RobertMoon a răspuns:

Nu ai ce face era bine facea toata lumea asa big grin e vrajeala.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic ca e vrajeala, de unde ai vrea sa apara netul ala?
ori 3G ori wi fi

| MskDesign a răspuns:

Bineinteles ca e vrajeala.Smecheria este sa fie cate mai multe descarcari pe play store.Cred ca in functie de cate descarcari au, isi primesc sau nu bani.