| Seby_Uniqul_1998 a întrebat:

Salut, bă fratilor laughing Voi stiti cumva cum poti face sa ai internet gratis pe android? un coleg de la mine are net gratis
e ceva legat cu VPN
Fundă ^_^

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai 2 variante sa ai net pe telefon. 3G sau wifi. Nu exista internet gratis, daca ar fi existat ar fi dat de mult faliment operatorii de telefonie si providerii de net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e gratuit acel internet.VPN este retea privata, trebuie sa iei net de la ei sa bagi ip-ul lor si ai. posibil platesti o perioada si ai toata perioada fara sa te mai sacaie in fiecare luna cu facturi.De-aia zice ca e gratuit dar cred ca e platit pe doi ani sau mai stiu eu pe cati ani.

| ionutunited a răspuns:

Wifi_

| Marian33335 a răspuns:

Este imposibil sa ai net pe gratis.