| Sp0keY a întrebat:

Am si eu o mica problema. am lasat nesupravrgheat la calculator cam 30 min un verisor de 8 ani si acum cand apas pe tasta P se da refresh exact ca pe f5 si cand apas pe /? apare o fereastra de "search results" doar bara de titlu...Este foarte enervant cand vreau sa scriu ceva.
Vreau sa precizez ca nu se activeaza daca folosesc onscreen keyboard, Daca stiti cum pot sa scap de aceasta problema, dau fundita celui mai folositor raspuns. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Vogelspinne a răspuns:

Start-All Programs-Accessories-System Tools-System Restore

| Lexon a răspuns:

Cel mai simplu un system restore la un punct anterior, nu prea indepartat.