| gerard12 a întrebat:

Am si eu o problema, aceasta fiind

Am un calculator de Intel(R) Core (TM2) Duo CPU 2. 66Ghz si 2.50 GB! Am boxe incorporate in el,cum sa zic,inainte aveam windows xp si mergea sa se auda boxele incoporate,puteam sa ma uit la filme. Acum nu merge doar daca tin castiile in pc. Imi zice cand scot castiile, : Speakers Not plugged in Hig definition audio device. Nu stiu driverul,am incercat orice posibil, nu stiu speram sa ma ajutati!

Dau funda

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pentru ca inainte aveai alte drivere, acum ai alte drivere, pentru ca ai alt sistem de operare, nu te duce mintea?
Driverele astea lucreaza altfel!

| gerard12 explică (pentru K0sti):

Stiu, imi poti sa un site de download diver? Pt sunet. ca doar la casti se aude.

| K0sti a răspuns (pentru gerard12):

Daca se aude la casti, iti dai seama ca driverele sunt instalate! Tu nu controlezi daca ai driverele instalate? Sau vrei sa controlam noi?

| AnonimWER a răspuns:

Incearca sa descarci Driver Genius, el o sa-ti gaseasca driverele care lipsesc si o sa le instaleze.