| virus_2823 a întrebat:

Am si eu o problema, am conectat un sistem 5.1 la pc am dat drumu la test se aude sunetu in fiecare boxa cum ar trebui dar la muzica sau la orice altceva nu se aude decat in boxele din fata folosesc windows 7 home premium imi vine sa le arunc pe toate pe geam, ajutor

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Deci instaleaza driverul placii de sunet de pe Vista si la setari bifezi speaker fill. Uite aici despre ce vorbesc: http://arstechnica.com/information-technology/2006/09/7682/

2 răspunsuri:
| DJ97 a răspuns:

'imi vine sa le arunc pe toate pe geam'? Vai de mine! daca esti nervos aruncale bai nervosule si nu veni aici pentru ajutor javra amarata. Dut-te la mata si intreab-o ce sa faci cand esti nervos. Si arunc-o pe mata pe geam :*

| virus_2823 explică (pentru DJ97):

Daca nu te simti in stare sa dai un raspuns relevant nu te pune nimeni sa dai cu "bata in balta " dupa felul cum vorbesti se vede ca esti un om de ultima speta, poate ca era bine decat sa scoti niste perle din gura sa ignori intrebarea dar daca atat te duce chestia aia pe care o ti deasupra gatului ( ca la tine nu se poate numi cap ) nai decat