| zZzkKk a întrebat:

Am si eu o problema:am instalat Advanced SystemCare 8 si pe langa acesta,mi-a mai aparut si Driver Booster2, IObit Malware Fighter 3, Smart Defrag 4 si Surfing Protection.Am folosit Advanced SystemCare 8 si dintr-o data s-a facut ecranul albastru.In fine,dar acuma nu mai pot sa dau unistall deoarece,la deschiderea PC-ului, imi da o eroarea cu scrisul:"The program can't start because rtl120.bpl is missing from your computer.Try reinstalling the program to fix the problem."Cand dau la control panel...sa dau unistall la advanced systemcare 8 imi da alta eroare:"unins000.msg is missing.VA ROG MULT, AJUTATI-MA! DAU FUNDA LA CEL CARE MA AJUTA!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Inca o dovada in plus, daca mai era nevoie a faptului ca nu ati mai invatat sa instalati un program si a faptului ca astfel de program nu au ce cauta pe calculator! SystemCare, CCleaner, TuneUP, etc.
Cand va mananca in DOS, asa patiti...

| zZzkKk explică:

Nu mai am nevoie de ajutor.Am rezolvat singur.