| cretzufinish a întrebat:

Am si eu o problema. Am scris in word un document si am niste scheme de pe net facute cu albastru...Cum pot sa le fac cu negru? Daca selectez si dau culoarea neagra tot albastre raman crying Please help.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Incearca sa le deschizi cu Paint (adica dai click dreapta pe document, apoi Open With si Paint). Acolo s-ar putea sa te lase sa schimbi culoarea.

| cretzufinish explică:

Brigaela iti multumesc, dar daca as sti si optiunea din paint...crying

| pissicutzzamik a răspuns:

Ai langa culoare o galeata, selecteaza schema apoi dai pe galetushatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu