| DoctorOtker22 a întrebat:

Salutare! Am niste setări facute pe un document WORD cum selectez ca acele setări să rămana default si in viitoarele worduri?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Exista setarile normale (pastrate in fisierul normal.dot).
Aceste setari pot fi facute in meniul de setari a stilului, iar salvarea fisierului sa fie aprobata in meniul Optiuni.

1 răspuns:
| dinaprilie a răspuns:

Depinde de setari. Unele sunt "punctuale" asupra textului altele sunt generale asupra paginii. In pp poti replica pagina si sa ramana setarile de pagina celelalte nu.