| andreeeeeeeea a întrebat:

Am si eu o problema...
am un nokia 6303 si deodata nu imi mai apare semnalul si cand incerc sa sun sau sa trimit mesaj imi apare sus langa ora un lacat deschis... ce poate fi?sad Pls funda help...

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Inchide telefonul scoate sim-ul stergel si dupa ce l-ai sters nu mai pune degetele pe placutele de metal si pune-l inapoi. Dupa care porneste telefonul. Succes!

1 răspuns:
| ღHubbaBubbaღ a răspuns:

Pai nu stiu ce ar putea fii dar ai putea merge la un centru care repara telefoane si poate iti spun ei ce are si til repara. funda