| LaMbRiU21 a întrebat:

Am si eu o problema... Cand imi deschid calculatorul este totul perfect, dar dupa vreo 30 de minute de utilizare, adica ma joc jocuri, se aude un bazait inauntru, de ce? M-am uitat la ventilatoare si sunt sigur 100% ca nu atinge vreun fir. Ajutor, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Superior a răspuns:

Ce calculator ai? E posibil sa fie sursa, ia asculta la ea. Daca scoate sursa aceste zgomote trebuie sa nu mai folosesti calculatorul. Glumesc happy Daca sunetele vin de la sursa, inseamna ca sursa isi face treaba si e perfect normala. Ar trebui sa te sperii daca nu scoate sunete happy

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Poate este praful din el. mai curata si tu.

Răspuns utilizator avertizat
| Crisstinayy12 a răspuns:

Și mie mi s-a întâmplat cu laptopul. Își revine el. Scoate-i din prize sau iai bateria