| alexu89 a întrebat:

Am si eu o problema, cand incerc sa downloadez ceva uneori imi zice ca nu sunt conectat la internet insa eu sunt conectat si imi merge orice alt ceva cu net. Si la jocurile online (de exemplu metin2, 4story, WOW) nu ma pot loga din aceeasi problema: nu exista conexiune la internet.Astept raspunsuri, multumesc.

2 răspunsuri:
| edy79 a răspuns:

Depinde cat de rapida este conexiuna la internet.

| alexu89 explică (pentru edy79):

Conexiunea la internet este suficient de rapida din cate cred eu... am net de la RDS prin cablu, ca sa descarc un joc de exemplu metin2 imi ia vreo 10 minute si are 800 Mb