| americanull123 a întrebat:

Am si eu o problema cu, calculatorul, cand il aprind sta deschis 10 minute si merge normal, apoi se stinge si cand vreau sa l aprind imi da urmatorul bluescree: http://postimg.org/image/wilpqfqlr/

apoi nu se mai poate aprinde.tin sa mentionez ca, cateodata calculatorul se inchide dupa 10 minute iar apoi merge sa il deschid si merge in continuare foarte bine pana la sfarsit.

Multumesc!

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Memoria ram ti defecta, du-te si scimbo, e chiar ieftina sa stii, sau temperatura e mare la procesor

| americanull123 explică (pentru RAY):

Ok mersi, temp procesorului am verificat o soi nu s -a ddus la mai mult de 62*C si atunci il fortam putin, eu zic ca este optim

| RAY a răspuns (pentru americanull123):

Verifica memoria ram fizic daca e pusa corect verifica memoria cu un program, sti ce program de ala care buteaza

| K0sti a răspuns:

Ti-am mai raspuns o data la intrebarea asta! Si ti-am spus ce ai de facut! Ai o problema de intelegere?

| americanull123 explică (pentru K0sti):

Astept mai multe pareri.so.

| K0sti a răspuns (pentru americanull123):

Atunci asteapta! Ti-am spus toate cauzele posibile! Daca ti-e lene sa pui osu' la treaba, poti sa astepti pana la anul' pe vremea asta!

| CinevaNou a răspuns:

Americanule stii engleza?

| americanull123 explică (pentru CinevaNou):

Nu cred ca a fost o greseala din gramatica engleza...doar nu am pus un "n".

| CinevaNou a răspuns (pentru americanull123):

Ma refeream daca stii sa citesti mesajul ce ti-l afiseaza pe ecran. Zice sa verifici logurile pentru detalii! nu putem sa le verificam noi pentru tine.