| Spike189 a întrebat:

Am si eu o problema cu Dvd/romul de la laptop. Am facut un dvd cu joc pentru Xbox, si nu mai merge sa deschid dvd romul. c sa fac?

2 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Uită-te atent pe fața DVD Rom-ului și vei vedea că e o mică gaură, foarte mică pe lângă butonul de eject cel mai probabil. Ia un ac sau ceva destul de subțire să încapă acolo și împinge.

| mateielisey a răspuns:

Cu un ac incearca sa-l desc(este o gaura mica langa buton) til desc chiar si cu calcu inchis