| Aenoenienanonim a întrebat:

Am si eu o problema cu laptopu-l, l-am dus la un service, acum 2 zile, si acum, cand il aprind, fac linistit chestii pe el, stau pe mess, si dupa aprox. 10 min, imi apare chenarul alcela albastru cu "Prevend Damage" si se restarteaza...stie cineva care esti problema?

1 răspuns:
| jabiilord a răspuns:

Incearca o scanare de virusi, mai sterge fisierele temporare folosind ccleaner, sterge de la startup tot in afara de antivirus eventual firewall daca ai sau mai intreaba si pe aici:
http://www.tutorialepc.ro