| aaaaaaaaa a întrebat:

Am si eu o problema cu monitorul de ceva timp...Cand vreau sa pornesc calculatorul, monitorul nu se aprinde, trebuie sa dau restart de 10 ori pana se aprinde. Initial apare ca se incarca windows-ul, dar se stinge imediat. L-am si formatat, pentru ca credeam ca are virusi si degeaba, nu stiu ce sa-i mai fac; monitorul este LG Flatron L1718s

1 răspuns:
| INGER_3183 a răspuns:

Sal monitorul e separat de unitate daca nu se aprine e ars monitorul sau placa video i arsa ea vezi se aprinde becu la monitor