| Vladu_Adelina_1998 a întrebat:

Am si eu o problema la un mp3...Mi s-a intamplat si la telefon!
Avem muzica pe el, si deodata, cand il deschid sa ascult muzica bagata pe el...surpriza...imi arata 'no files' avand inainte muzica pe el! Cand il conectez prin USB la PC imi apar melodiile si programele de pe el! Daca incerc sa sterg folderele, mi se adauga inapoi singure! In schimb la telefon, mi se ascund si trebuie sa le afisez eu, dar la mp3.Ce-mi recomandati? As vrea sa ii dau resetare, dar nu stiu cum! Va rog ajutati-ma! Am nevoie sa ascult muzica, mai ales ca ma voi duce in vacanta.Dau Funda!

2 răspunsuri:
| vadu22 a răspuns:

Daca mai ai garantie la mp3 du-l acolo de unde l-ai cumparat si ti-l face gratis...trebuie sa ai chitanta si grantia:p.
Am avut si eu problema asta la un mp3 si avea garantie si l-a reparat pe gratis...

| Vladu_Adelina_1998 explică (pentru vadu22):

Pai faza e ca nu il am din magazin... Unde m-as putea duce?