| Ciausu_Ciausu_1976 a întrebat:

Am si eu o problema! Pc-ul meu ruleaza pe windows xp si acum,de dimineata l-am pornit! De obicei la data,jos in partea din colt imi aparea antivirusul, messengerul toate astea, dar acum nu-mi apare si cand incerc sa intru in alt program nu pot imi ofera o lista cu mai multe programe! cel cu "Open whit"si imi da lista de programe am incercat sa le dezinstalez si sa le reinstalez si tot nu merge sigurele programe care merg sunt Int expl si fisierele din el...dar insa cand incerc sa le dezinstalez si sa intru in control panel la "Add or remove" imi da eroare C:\WINDOWS\system32\rundll32.exe >- Aplication not found

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei cand iti apare eroare la rundll32.exe trebuie reinstalat windowsul

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Incerca o restaurare! Start/ accesories - system tools / system restore / restorore to an earlier date. Daca nu merge, copiaza dll-ul in windows in folderul system32 =>http://www.fanhow.com/knowhow:Download_Rundll32.exe_26237628

| ƒутzσaѕa a răspuns:

Am patit-o si eu..trb sa reinstalezi windowsul

| CrYsTyMaRiCa a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi windowsul