| simonutza21 a întrebat:

Am si eu o problema si nu stiu cum sa o scot la capat, cu un iphone 4, nu stiu cum sa ma descurc cu itunes ca sa pot sa imi pun ca sonerie melodia preferata.Am incercat a urmez instuctiunile care le am gasit pe internet pentru a seta melodia ca rington dar nu am reusit pentru ca nu am sectiunea rington in itunes.As vrea si sa pot sa imi bag muzica de pe calculator pe iphone dar acceasi problema nu reusesc.Cine ma poate ajuta sa imi arate pasii ca sa ma pot descurca.

4 răspunsuri:
| ketanal a răspuns:

Cu Itunes iti bagi muzica in tel., dupa care descarci aplicatia RMaker, si gata. Aplicatia este gratuita. Cel mai simplu mod.

| simonutza21 explică (pentru ketanal):

Dar nu am reusit sa bag muzica de pe itunes in tel, imi poti explica mai pe larg, pls

| simonutza21 explică (pentru ketanal):

Si cum descarc aplicatia rmaker, de unde? direct de pe sau? am incercat de pe tel la app store si nu a gasito.mersi mult

| ketanal a răspuns (pentru simonutza21):

Pe tel, la Appstore, te duci la aplicatii gratuite, si la cauta bagi numele aplicatiei, face totul singur.