| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu un ipod touch 4g care mi-a cazut si acum are partea frontala putin crapata. Stie cineva unde pot sa gasesc un touch screen pentru el in Romania. si sa nu ma coste prea mult? eventual daca se poate comanda pe internet?

1 răspuns:
| Fota_Liță_Andreea_1973 a răspuns:

Am avut si eu problema asta, dar am avut Nokia N97. Al meu a cazut pe covor si tot s-a stricat displayul. M-am dus pe la vreo cinci service de telefoane, dar nu au avut pentru telefonul asta. Ca sa iau un nou ecran costa vreo 250 lei sau 300 lei ( 3 milioane ). Nu stiu sigur. Mai cauta peinternet sau intereseaza-te pe la service.