| dragos9234 a întrebat:

Am si eu un laptop nou cu placa video integrata care imi arata ca memoria minima este 128 mb iar cea maxima 818.
Intrebarea mea ar fi daca as putea juca un joc ce necesita o placa video de 512mb.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Merge jocul! Placa video nu este o problema.Atentie, ai procesorul mic!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum se numeste laptopul?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| dragos9234 explică (pentru neluL):

Acer aspire 5349

| neluL a răspuns (pentru dragos9234):

Merge jocul! Placa video nu este o problema.Atentie, ai procesorul mic!