| ionel_5499 a întrebat:

Am si eu un nokia n70 si nu stiu ce are, ca a inceput sa se blocheze si mai nou nu se aprinde ce este de facut? Sa il resoftez voi ce ziceti se poate sa se fi dus de tot softul si sa nu se mai aprinda?

2 răspunsuri:
| geo691 a răspuns:

Dai un format la card sau scoate-l si vezi daca mai face asa (virus), poti incerca updata Nokia de pe saitu lor oficial (soft) : http://europe.nokia.com/......te/how-to. Daca nu merge du-te la garantie sau ultima varianta resoftat.

| geo691 a răspuns:

Apropo nu iti pierzi garantia cu aplicatia de la ei de pe site deci poti incerca fara frica.