| vlad1887 a întrebat:

Am si eu un samsung s 5230 si am in ultimul timp o mare problema cu el. mi se blocheaza intruna. daca a mai patit cineva la fel.sau cunoaste de ce mi se intampla asa va rog spuneti-mi! multumesc

4 răspunsuri:
| qtheodora a răspuns:

Poate ti se blocheaza ca ai prea multe mesaje primite sau trimise sau prea multe poze.melodii.vidio...eu nu ma pricep prea bine du-te la un specialist el iti poate supune ce are...

| TommyMiller a răspuns:

Daca este in garantie mergi unde l-ai cumparat sa-ti faca update, daca nu ai garantie va trebui sa platesti ptr.asta...dar nu costa o avere

| trifescugabriela a răspuns:

Iti dau o idee, du-te la un sediu de unde ai telefonul (gen daca ai cartela Orange du-te la un Orange si te rezolva ei fara plata, daca ai Vodafone sau cosmote tot asa te duci la un magazin cosmote sau Vodafone si te rezolva pe loc fara sa mai platesti)

| vlad1887 explică:

Asa am sa fac.dar vroiam sa stiu daca au mai fost persoane puse in situatia meathinking oricum telefonul are decat 4 5 luni si prea folosit nu a fost.iar de mesaje nici vorba sau altceva