| LostInDreams a întrebat:

vreau sa imi trag niste video clipuri in telefon(samsung s 5230-ca starul), insa nu am video player.Cum sa trag? daca ziceti de converturi sa imi spuneti si cum si ce se intampla cu melodia.Am incercat sa convertesc da nu imi iese nimic. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| d33aindragostita a răspuns:

Cauta un program cu care sa le faci in format mp4!

| Eduardx_1313 a răspuns:

Eu am rezolvarea da-mi fundita; X deci si eu am un s5230.la cumparare trebuie sa fi primiot in cutie si un CD cu Samsung pc.stiudio.cand il instalezi deci conectezi tel bagi cablu asa etc intri in tel. daca ai parola o bagi daca nu nu mai bagi ( nu zic de sim ci de confidentiale ) ...asa.si dai pur si simpku copy la viode si paste in pc ( pe romana. copiere pe viodeo si lipire in tel ).bun.si o sa zica.(in engleza ). vrei sa convertesti acest viodeo sa mearga acesti video in tel etc tu dai da.si se converteste singur. dupa aia sa trasnfera... daca ai luat tel la mana 2 adica nu ti-a dat cd ia de pe netwinking o zi placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am pe visiniu si am aceeasi problema