| yoyodedeea a întrebat:

Am sters recicle bin din greseala.cum il pun la loc?

Răspuns Câştigător
| zeeeeeex a răspuns:

Sigur ai avut un Shortcut la recicle bin... Ca sa il pui la loc sa nu mai poti sa ii dai delete urmeaza pasii care ii enumar eu acum.

Pentru Windows Vista si Se7en - dai clic 2 pe desktop, Personalize, in Stanga sus vei gasi Change desktop icons, intri acolo si selectezi Recicle Bin.

Iar pentru Windows XP... Clic dreapta pe desktop, Properties, Alegi Tabul Desktop, Customize desktop si acolo Bifezi Recicle Bin.

Good Luck!

3 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Cum ai sters recycle bin? rolling on the floor

| yoyodedeea explică:

Adica...nu eu l-am sters.mai exact mamahappy
cum l-a sters nici eu nu stiulaughing... cert e ca m-am uitat la toate raspunsurile(am mai gasit intrebari de genu pe TPU) si tot n-am reusit...cu nimic nu mergestraight face

| cocolina a răspuns:

In gasesti la Start