| lilikris a întrebat:

Daca am sters totul din recicle bin, atunci fisierele sau eliminat total din calculator sau nu?

Răspuns Câştigător
| Stefan_Florin-daniel_1997 a răspuns:

Ca sa fi sigur ca le-ai sters daca e vorba de programe le poti dezinstala din control panel

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Cine se pricepe in domeniu poate folosi programe special concepute pentru a recupera datele sterse de pe un hdd!

| lilikris explică:

Eu nu vreau sa le recuperez, vreau doar sa stiu daca le-am sters definitiv de pe calculator.

| DanyYoko a răspuns:

Salut ...depinde ce stergi, dar ca sa fii sigura poti sa intri la Control Panel >Add or Remove Programs happy