| baiatulbaiatbaietel a întrebat:

Am strans de ziua mea 1300 de lei si as dori sa-mi achizitionez o tableta de 1200
Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 Inch.
ce parere aveti de acest gadget?
se merita sau sa ma mai rog de tata da mai puna vreo 250 lei si sa-mi iau un Samsung Galaxy Tab S 8.4 Inch
dar mentionez ca imi e destul de rusine sa-i mai cer bani ca a cheltuit o gramada pe petrecerea de ziua mea happy
M-am uitat pe Youtube si am vazut ca sunt destul de similare la specificatii
tab pro e mai rapid
dar tab s are ecran mai bun si are senzor cu amprenta
ce sa aleg?

1 răspuns:
| Børgø a răspuns:

Eu mi-am luat un iPad Air de Craciun si pot spune ca e foarte bun! Merge foarte repede si merita. E 1600 din cate stiu pe Altex, acum poate a mai scazut pretul.