| adiboss13 a întrebat:

Am tableta Asus memo 7hd si mi-a apărut eroarea lansator s-a oprit.Am văzut la cineva ca a instalat nova launcher, eu am instalat go launcher dar nu îmi place vreau lansator.Ma puteți ajuta va rog am tableta de 1 luna.Nu mai vreau sa instalez alt launcher sau programe.Dau funda celui care știe cum sta treaba mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Naikier a răspuns:

Incearca sa stergi go launcher si sal reinstalezi daca nici asta nu merge s-ar putea ca go launcher sa nu fie bun pentru tableta ta

| adiboss13 explică:

Tableta a avut Lansator Android care lansează aplicațiile după 1luna îmi scrie ca Lansator s-a oprit așa ca am instalat GO Launcher deci eu vreau ca tableta sa funcționeze cu Lansator Android.