| DarQueen a întrebat:

Am telefon Nokia 5220Xpress Music si am o problema: detalii: memorie de 20mb + card de 2GB. pana acum, mergeau temele, dar acum, orice tema imi fac, se aplica, cu o mica exceptie: bara de asteptare(waiting bar) nu mai apare, si in locul ei apare un patratel cu semnul intrebarii care strica tot aspectul... ce ar trebui sa fac? mentionez ca la temele telefonului, bara de asteptare functioneaza. Urgent! Primul raspuns primeste garantat fundita! happy Ms.

Răspuns Câştigător
| a4andrei a răspuns:

Salut! Incearca o resetare pentru ca de obicei tine figura pentru Nokia (nu uita sa salvezi datele de pe telefonul tau pentru a nu fi pierdute)! Mai intai opreste telefonul, scoate si reintrodu bateria, porneste-l si selecteaza "Revenire la setarile din fabrica"! Sper sa mearga! Mult noroc!

2 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

De ala am si euhappy
Chiar nu stiu de ce iti apare asa, mie nu imi apare cand bag teme.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://74. 125. 77. 132/search? cu=cache:7vpt6YnBEisJ:amtelefon.com/phone/xpressmusic-theme/+de+ce+nu+merg+temele+la+Nokia+5220+Xpress+Music&cd=9&hl=ro&ct=clnk&gl=ro
daca nu merge mergi cu el la reprezentanta.