| Utilizator1234 a răspuns:

Nu stiu ce pareri vrei despre ele. Probabil sunt niste 5.1 de pomina, la fel ca majoritatea celor din clasa lor. Nu spun ca le-am ascultat sau testat, dar sunt 98% sigur ca-s la fel de proaste ca orice 5.1 din gama multimedia.

| ZaJaRRo explică (pentru Utilizator1234):

Boxele se aud genial, asemenea subwoofer-ul.dar eu ma refeream da ai vreun link cu o descriere a lor. Am cautat peste tot pe internet si nu am gasit tipul asta de boxe. Am cautat chiar inca dupa seria lor si modelul. Dar ce e cel mai ciudat, e ca nu gasesc aceasta firma ca sa vad si alte tipuri de boxe.

| Utilizator1234 a răspuns (pentru ZaJaRRo):

Se aud "genial" din punctul tau de vedere. Nu cred ca ai ascultat scule care suna muzical ca sa poti face o comparatie, dar in fine. Nu le gasesti pentru ca sunt no-name. Crede-ma, daca erau o revelatie in acest domeniu nu erai singurul care le lauda.