| Angel977 a întrebat:

Am trimis un laptop prin Fan Courier și îmi apare la status "finalizat, livrare din sediul fan curier". Înseamnă că a fost ridicat sau urmează să îl ia de la sediu?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Va urma sa fie ridicată de la sediu.
Doar "livrată" ar trebui sa îți apara la status și numele celui ce a ridicat coletul.
Daca nu îți apare numele celui care a ridicat coletul, nu a fost ridicat.

1 răspuns:
| THRUSTMASTER a răspuns:

Salut, daca scrie finalizat inseamna ca, coletul a fost ridicat. Poti suna la sediu la ei daca raspund, e aglomerat perioada aceasta.